autofólie, tónování autoskel, polepy aut, wrapping

Často kladené otázky

Proč si nechat dát autofólie na skla automobilu?

Okenní auto fólie výrazně snižují náklady na klimatizaci, zamezují oslnění, zvyšují soukromí, výrazně prodlužují životnost vybavení a tkanin uvnitř vozu. Tónovaní autoskel také zamezí průniku 99 % UV záření. Pokud máte nainstalovány kvalitní autofólie nemusíte se bát ani poškození autofolií poškrábáním.

Proč si nechat nainstalovat autofólie u naší firmy?

Na trhu se nachází velké množství firem které se zabývají tónováním skel pomocí autofólie , ale velmi malá část firem používá takové špičkové materiály a technologie jako naše. Instalace autofólií je velmi specifická činnost která potřebuje dlouholetou praxi a odborné zkušenosti . Jen díky těmto zkušenostem jsem Vám schopni zařídit instalaci na automobil v nejvyšší možné kvalitě .

Jaká hrozí rizika při instalaci autofólií u neodborné firmy?

V prvé řadě je velmi podstatná věc v použitých materiálech z kterých se skládá autofólie .Pouze kvalitní autofólie Vám zaručí dlouholetou životnost , stálobarevnost, nezkreslený výhled a dostatečnou houževnatost při rozbití skel při autonehodě. Rizika při aplikaci neodbornými a nezkušeními ,,tónovači ,, mohou být značná. Neodborné firmy Vám můžou velmi lehce poškodit automobil, jak použitím nesprávných materiálů z kterých se skládá autofólie na tónovaní autoskel Brno tak i poškrábáním, popálením , poškození skel , interiéru nebo dokonce i laku . Proto vždy svěřte automobil firmě z dlouholetou tradicí a velkými zkušenostmi.

Proč Vám instalace autofólií zabere tak krátký čas?

Krátké časy na tónovaní autoskel můžeme nabízet díky dlouholeté práci. Touto dlouholetou praxi jsme byly schopni optimalizovat aplikační postupy na instalací fólií na auto v nejkratším nožném čase při zachovaní vysoké kvalit.

Proč jste schopni nabídnout velmi přijatelnou cenu na tónovaní autoskel?

Vše záleží na vstupní ceně autofólie. Jelikož se tónováním autoskel zabýváme mnoho let a děláme velké množství aut, nakupujeme fólie ve velkém za velmi přijatelné ceny.